Nasza misja

Print
PDF

Naszą misją jest popularyzacja myśli Kena Wilbera.

Teoria integralna Kena Wilbera to kompletna "mapa" rzeczywistości. Perspektywa, która wprowadza ład w nasze doświadczenie. Integruje naukę, religię, sztukę i umożliwia pełniejsze spojrzenie na wszystko, co nas otacza, na nas samych, od materii po sferę Ducha.

Podejście integralne znajduje coraz liczniejsze praktyczne zastosowania. Znajomość zarówno teorii jak i jej zastosowań jest czymś niezwykle cennym, być może nieodzownym w obecnym świecie, na etapie szybkich zmian w każdej dziedzinie życia. Teoria integralna wprowadza ład w nasze doświadczenie, pozwala śledzić kierunek zmian i skuteczniej nimi kierować.

Chcemy choć w niewielkim stopniu pomóc wszystkim zainteresowanym w korzystaniu z tego źródła.

Comments (1)
sztuka integralna
1Monday, 28 January 2013 20:08
Współczesny świat sztuki z niepokojem wyczekuje "nowego estetycznego porządku". Brak barier, totalny relatywizm, anarchizacja systemów ocen, epatowanie skandalem, łamanie kolejnych tabu dla efektu - "great impact", obsesyjnie naśmiewająca się zjadliwa autoironia, wiwisekcja wyobraźni naładowana pogardą dla jakichkolwiek wartości, dla szokowania i zdobywania audytorium - to cechy sztuki współczesnej, pożerającej samą siebie w postępującej destrukcji.
Sztuka integralna daje nadzieję i z pewnością jest symptomem nadchodzących zmian.

Add your comment

Your name:
Your email:
Your website:
Subject:
Comment: